Ключові члени нашої команди, що надають послуги клієнтам:
 

VitrenkoЮрій Вітренко – Генеральний директор

Юрій має 12-річний досвід роботи у сфері фінансів в  Україні, Росії і Великобританії. Після закінчення Київського національного економічного університету у 1997 році Юрій розпочав свою кар'єру у компанії «ПрайсвотерхаусКуперс», де консультував найбільші компанії України з питань фінансового управління. У 2002 Юрія запросили взяти участь у реформуванні Національної акціонерної компанії «Нафтогаз України». З того часу і по сьогоднішній день Юрій співпрацює з цією компанією, обіймаючи різні посади - помічника заступника Голови правління, керівника підрозділу корпоративних фінансів, головного  радника Голови правління, позаштатного радника Голови правління. До досягнень Юрія у його роботі з НАК «Нафтогаз України» можна віднести залучення найбільших міжнародних кредитів компанії, а також успішну реструктуризацію кредитів міжнародних банків та єврооблігацій на суму 1,6 млрд. дол. США у розпал фінансової кризи.

У 2004 році Юрій закінчив програму «MBA» однієї з найкращих міжнародних бізнес-шкіл «INSEAD» (Франція, Сінгапур). Після закінчення бізнес-школи Юрій пройшов практику в інвестиційному банку Merrill Lynch у Лондоні.

У 2005-06 рр. він працював в інвестиційно-банківському підрозділі лондонського відділення банку Merrill Lynch. За цей час Юрій разом із командою здійснив низку найуспішніших операцій щодо злиття та поглинання компаній на ринку України, Росії та Східної Європи продаж банків «Аваль», «Укрсоцбанк» тощо.

На початку 2008 року Юрій став одним із керівників фонду приватних інвестицій Амстар Європа, що входить до міжнародної групи фондів Амстар зі штаб квартирою у Денвері, США.

Такий різносторонній досвід роботи дає Юрію можливість, з одного боку, відповідати найкращим міжнародним стандартам інвестиційного банкіра, а з іншого, глибоко розуміти потреби клієнтів в Україні.

 
 

Олександр Веденєєв, CFA  Керiвник Вiддiлу дослiджень

Олександр має досвід роботи на фінансових ринках з 2005 р. Розпочавши кар'єру економіста в Укрсоцбанку, він здобув досвід з розвитку міжнародних проектів у сфері факторингових послуг. Під час роботи у факторинговому підрозділі Олександр здійснював підтримку співробітництва як з країнами, що розвиваються (СНД, Китай), так і з розвинутими регіонами (Великобританія, країни ЄС) . З 2007 р. Олександр перейшов в інвестиційний бізнес, очоливши аналітичний напрям у VAB Банку на базі інвестиційної компанії «VAB Capital». В 2008 р. Олександр приєднався до аналітиків Альфа-Банку Україна, які на той час займали 2 місце у рейтингу найкращих аналітичних команд України (за версією CBonds). З 2008 р. по 2010 р. Олександр займався розширенням лінійки аналітичних продуктів банку за різними сегментами ринку (валютний, грошовий та борговий ринки, макроекономіка), розробкою стратегії Альфа-Банку на ринку цінних паперів, а також приймав участь у розміщенні облігацій банківських установ, компаній енергетичного сектору та роздрібної торгівлі. У липні 2010 р. Олександр очолив аналітичну команду по борговим ринкам AYA Securities, відповідаючи як за підготовку аналітичного матеріалу в рамках розвитку клієнтського бізнесу компанії, так і за створення основи для високоякісних публічних аналітичних продуктів.

Закінчивши з відзнакою Українську академію банківської справи при НБУ, Олександр отримав диплом магістра за спеціальністю «Банківська справа». Також він має ступінь спеціаліста з міжнародного приватного права Київського інституту міжнародних відносин (ІМВ), а у 2005 р. проходив практику у Вищій школі Бундесбанку при ЄЦБ (FachhochSchule der Deutschen Bundesbank). В 2011 р. Олександр успішно закінчив програму Сертифікованих фінансових аналітиків (CFA).

 

Євген Ніколайчук Аналітик Вiддiлу дослiджень

Євген розпочав роботу в якості аналітика в інвестиційній компанії «Техінвест» у 2007 році, де займався аналітикою світових валютних ринків. У 2008 році Євген приєднався до команди КредитПром-Капітал, де відповідав за аналітичну підтримку проектів у галузі девелопменту житлової та комерційної нерухомості, злиттів та поглинань, торгівлі цінними паперами.

У 2010 році Євген перейшов до компанії «Foyil Securities», де працював аналітиком з цінних паперів машинобудівельних, телекомунікаційних, сільськогосподарських компаній, а також здійснював аналітичну підтримку проектів з корпоративних фінансів.

Євген отримав економічну освіту на факультеті Менеджменту та маркетингу НТУУ «КПІ», а також отримав сертифікат з курсу «Корпоративні фінанси» програми Фулбрайта, організованої Concordia University Nebraska, США та НТУУ «КПІ».